Gdy dopadnie nas niestrawność

Dolegliwości żołądkowe nie są niczym nadzwyczajnym. W zasadzie można powiedzieć, że raz na jakiś czas dopadają one każdego z nas.

To na tyle powszechne sytuacje, że dobrze jest być na nie przygotowanym pod kątem posiadania w domowej apteczce odpowiednich specyfików. Najczęściej problemy z trawieniem pojawiają się po zjedzeniu ciężkich, tłustych potraw lub wtedy, gdy zjemy nieco więcej niż powinniśmy.

Dopada nas wówczas ból brzucha, wzdęcia, gazy i niezbyt przyjemne uczucie pełności. Warto mieć pod ręką środki, które to wszystko zniwelują.

Przede wszystkim chodzi o tabletki lub krople wspomagające trawienie. Wiele z nich opiera się na składnikach naturalnych, co jest dobrą informacją.

For Meds

Są one dobrze tolerowane przez organizm, nie obciążają układu pokarmowego i z reguły działają dość szybko. W swoim składzie mogą zawierać olejek miętowy, wyciąg z karczocha czy węgiel aktywny.

Istnieją również specjalne preparaty, które pomagają w radzeniu sobie z wzdęciami. Zwykle zawierają one symektykon, który rozbija pęcherzyki w brzuchu i przynosi nam szybką ulgę.

przeciwsłoneczne okulary dla dzieci Bydgoszcz optyk
Mikolaj
News Reporter
Zapalony podróżnik. Można o nim powiedzieć, że zwiedził pół świata, a ma apetyt na więcej. Lubi próbować egzotycznych, a czasami ekstremalnych potraw.