Romantyczne wakacje można spędzić w magicznych zakątkach Polski. Malownicze województwo Lubuskie jest podobno najcieplejszym miejscem w kraju. To tu co roku odbywa się słynne winobranie.

www.kronen-klasmann.pl

To zielone województwo może poszczycić się prawdziwym, romantycznym parkiem – który od powstania przyciąga zakochanych z całej Polski, ale nie tylko. Bo do Lubniewic, do Parku Miłości zjeżdżają się zakochani z różnych miejsc Europy. Rozległy, zielony park składający się z mnóstwa uliczek i pięknie wypielęgnowanych zakątków to bardzo romantyczne miejsce.

Znajdują się w nim różnego rodzaju rzeźby, zachowane w miłosnej tematyce. Parkiem można spacerować godzinami. Koniecznie warto wybrać się na mostek miłości i przywiesić tam kłodkę z inicjałami, wzorem słynnych mostów miłości obecnych w różnych dużych miastach.

Zmęczeni zakochani mogą usiąść na wyjątkowej ławeczce miłości. Warto zatrzymać się tutaj na dłużej, bo w Lubniewicach znajdziecie mnóstwo urokliwych miejsc do spędzenia bardzo romantycznych wakacji we dwoje.

Mikolaj
News Reporter
Zapalony podróżnik. Można o nim powiedzieć, że zwiedził pół świata, a ma apetyt na więcej. Lubi próbować egzotycznych, a czasami ekstremalnych potraw.