Mali – dla hardcorowców

Afryka zaprasza również ekstremalnych turystów, którzy cenią sobie spędzenie wypoczynku z małym dreszczykiem emocji. Dla tych najbardziej odważnych najlepszą formą zabawy jest samotny spacer po buszu i dzikich terenach. Jednak wszędzie mówi się o zachowaniu ostrożności i raczej nie kuszenie losu. Tym bardziej dzisiaj, kiedy mamy do czynienia z porywaniem turystów, kradzieżami i innymi niecodziennymi sytuacjami. Jednak należy podkreślić, że istnieją takie miejsca, które są bezpieczne i przyjazne.

www.skytowerdlamiasta.pl

Doskonałym wyborem na ekstremalny wypad na czarny ląd jest Mali. Kraj, który urzeka wyjątkową pustynią, która zdaje się nie mieć końca. Wśród piasków znaleźć można interesujące domki gliniane, w których mieszkają malijczycy. Bardzo miło nastawieni na turystów, a co więcej bardzo dobrze orientują się w historii nie tylko swojego kraju. Wśród wspaniałych atrakcji znajdziemy doskonałe, bo trudne warunki do rajdów po pustyni.

Zupełnie inny spokojny, mało nowoczesny, a jakże uroczy świat.

na ryby do szwecji
Mikolaj
News Reporter
Zapalony podróżnik. Można o nim powiedzieć, że zwiedził pół świata, a ma apetyt na więcej. Lubi próbować egzotycznych, a czasami ekstremalnych potraw.