Romantycznie u stóp Bałtyku

Bałtyk to bardzo dobre miejsce, na spędzenie romantycznych wakacji. Ma swój niepowtarzalny klimat i zjesz tu najlepszą rybę, jaką w życiu jadłeś. Nie przejmuj się pogodą – tu zawsze będzie klimatycznie, nawet jak popada deszcz.

www.bialystok2012.pl

Mielno, Międzyzdroje, lub też Władysławowo lub stary, piękny Gdańsk. To duże miejscowości, w których nie sposób się nudzić – salony SPA, kino, restauracje. Ale prawdziwe, romantyczne wakacje nad morzem przeżyjesz dopiero wtedy, jak poczujesz klimat morza… Jak to zrobić? Najlepsze romantyczne wakacje nad morzem spędzić w małych miejscowościach.

Wybierz śliczną Łebę, Międzywodzie, Ustronie Morskie lub też Jastrzębią Górę. Mały pensjonat z widokiem na morze. Nic tak nie dodaje uroku romantycznym wakacjom, jak własna inicjatywa.

Będąc nad Bałtykiem nasz niepowtarzalną okazję wywrzeć na ukochanej osobie piorunujące wrażenie. To jedyna okazja, żeby w środku nocy zabrać ją na piknik na plaży w blasku księżyca. Lub rano oglądać jak słońce budzi się i wychodzi niemal z morza… Resztę zrobi nadmorski klimat.

Mikolaj
News Reporter
Zapalony podróżnik. Można o nim powiedzieć, że zwiedził pół świata, a ma apetyt na więcej. Lubi próbować egzotycznych, a czasami ekstremalnych potraw.