Słuchawki półotwarte

Słuchawki półotwarte są obecnie jednymi z najlepszych technicznie tego typu sprzętów na rynku. Są pewnego rodzaju połączeniem najlepszych cech zarówno słuchawek zamkniętych jak i słuchawek otwartych. Słuchawki półotwarte są połączone pałąkiem, który może być zakładany zarówno na czubku głowy lub też z tyłu.Słuchawki półotwarte nie są zbyt szkodliwe dla słuchu, przy tym gwarantują naprawdę dobra jakość dźwięku.

Zaletą słuchawek półotwartych jest tez to, że zapewniają one dobrą wentylację uszu. Słuchawki półotwarte znalazły zastosowanie m.in. w telefonach.

Słuchawki półotwarte nie należą jednak do najbardziej mobilnych. Nie sprawdzą się zatem u osób aktywnych fizycznie lub często podróżujących. Są też stosunkowo duże, zatem nie zawsze będą wygodne w przewożeniu. Ponieważ w słuchawkach półotwartych zastosowano pałąk, to wynikać z tego może ich kolejna wada – czasami będzie bowiem ciężko go dopasować do konkretnego kształtu głowy a podczas noszenia może być on niewygodny.

zbiorniki wody http://apos.com.pl/narzedziownia/
Mikolaj
News Reporter
Zapalony podróżnik. Można o nim powiedzieć, że zwiedził pół świata, a ma apetyt na więcej. Lubi próbować egzotycznych, a czasami ekstremalnych potraw.