Mówisz Włochy, myślisz – romantycznie. Jadąc to tego malowniczego kraju z ukochana osobą, masz pewność, że będzie romantycznie. W końcu każde miejsce, które wybierzesz będzie dobre. Nieprzeciętne widoki, ciepłe morze, słoneczna pogoda.

www.super-box.com.pl

Do tego pyszne jedzenie, owoce morze będące afrodyzjakami, delikatne wino i jedyny w sowim rodzaju, melodyjny włoski język. Przed podróżą warto jednak zajrzeć do przewodnika i wybrać się na kilka wycieczek, w naprawdę romantyczne zakątki Włoch. Czy jesteś wierzący, czy też nie – wybierz się z ze swoją połówką do Rzymu. Mówi się, że to miasto samych zabytków.

Chodząc uliczkami Wiecznego Miasta masz wrażenie, że przesiąkasz jego historią – tak bardzo, że aż nieświadomie ściskasz ukochaną za rękę. Warto też wyskoczyć na malowniczą Sycylię i zobaczyć z bliska wulkan Etnę. I koniecznie Sardynia – w porównaniu do średnio czystych włoskich wód, ta bajkowa wyspa może poszczycić się krystalicznym morzem. Zakochani powinni wybrać się też na wyspę Capri – tu rozkwita każda miłość.

www.liniawz.pl
Mikolaj
News Reporter
Zapalony podróżnik. Można o nim powiedzieć, że zwiedził pół świata, a ma apetyt na więcej. Lubi próbować egzotycznych, a czasami ekstremalnych potraw.